Brangūs draugai ir rėmėjai,

Kasmetinė kalėdinė akcija, skirta mūsų vaikams ir jaunimui Lietuvoje, jau 22 metus yra ypač graži mūsų veiklos dalis, kuri visada suteikia daug džiaugsmo ir mums, ir gavėjams. Šiais metais nusprendėme dovanoti vonios rankšluosčius, kuriuos galima naudoti mokykloje, sportuojant ir nedidelėse išvykose. Iš viso norime išdalyti 85 spalvingus, jaukius vonios rankšluosčius (25 iš jų – Marijampolės vaikų kaimelio vaikams ir 60 – PATRIA programoje dalyvaujantiems jaunuoliams), taip pat surengti gražius kalėdinius vakarėlius ir tikimės jūsų paramos.

Ingrid Debald pirks vonios rankšluosčius Vokietijoje. Tuomet kartu su kalėdiniais atvirukais siunčiame juos į Lietuvą. Mūsų prašymas yra toks:

  • Prašome dovanoti vonios rankšluostį savo globojamam vaikui arba PATRIA programoje dalyvaujančiam jaunuoliui ir paaukoti už jį 30 eurų. Iš šios sumos pirksime vonios rankšluosčius.
  • Parašykite kalėdinį atviruką savo globojamam vaikui arba PATRIA programoje dalyvaujančiam jaunuoliui ( „Brangus PATRIA programos draugas“…), pageidautina su nuotrauka, anglų arba vokiečių kalba. Vaikai ir jaunuoliai visada labai džiaugiasi gavę asmeninius laiškus iš savo rėmėjų ar rėmėjų iš Vokietijos.
  • Paremkite kalėdines šventes kiekvienoje „Vaikų kaimelio“ šeimoje ir PATRIA grupėje, skirdami pasirinktą bendrą piniginę auką ir pirkdami šeimoms kalėdinius paketus, kuriuos sudarys arbata, sausainiai, saldumynai ir žvakės. Taip pat norėtume įteikti mažą kalėdinę dovanėlę vaikų kaimelio mamoms ir tetoms bei PATRIA socialinėms darbuotojoms už jų didžiulį darbą.

Ingrid Debald perėmė kalėdinės kampanijos koordinavimą. Iki 2019 m. lapkričio 28 d. praneškite mums, ar norėtumėte perimti kalėdinę dovaną arba paaukoti pinigų kalėdiniams vakarėliams.

Ingrid Debald galima susisiekti el. paštu ingrid.debald@web.de arba tel. 069/74309064.

Asmeninį kalėdinį laišką, skirtą globojamam vaikui ar jaunuoliui, dalyvaujančiam PATRIA programoje, prašome siųsti Ingrid Debald, Westendstr 68, D – 60325 Frankfurtas prie Maino, ne vėliau kaip iki 2019 m. gruodžio 8 d., kad galėtume laiku išsiųsti laiškus į Lietuvą paštu.

Mūsų sąskaitos duomenys yra šie:

Lietuvos vaikų kaimai e.V.

Frankfurter Sparkasse 1822

IBAN DE 14 5005 0201 1200 072 152

BIC HELADEF 1822

Džiaugtumėmės sulaukę plačios paramos mūsų kalėdinei kampanijai.

Linkime jums gražaus prieškalėdinio laikotarpio ir esame su

šilti linkėjimai

Jūsų komanda iš „Kinderdörfer in Litauen e.V.“ (Vaikų kaimai Lietuvoje)

Otmar Debald, Ursula Nemmert, Ingrid Debald, Christine Scheid, Verena Nacke, Jūratė Bogacz ir Susanne Welsch-Lehmann