Brangūs draugai ir rėmėjai,

Šiame naujienlaiškyje norėtume jus informuoti apie 2020 m. Kalėdų kampanijos eigą ir padėkoti už jūsų dosnias aukas. Taip pat norėtume jus informuoti apie pasikeitimus Vykdomosios valdybos komandoje.

Vykdomosios valdybos naujienos

2020 m. lapkričio 26 d. surengėme metinį visuotinį narių susirinkimą – pirmą kartą per vaizdo konferenciją. Tai puikiai pasiteisino (kaip ir mainai su mūsų partneriais Lietuvoje per „Zoom“ susitikimus). Atsisveikinome su ilgamete valdybos nare ir viena iš asociacijos įkūrėjų Susanne Welsch-Lehmann , kuri ir toliau padės mums žodžiais ir darbais sprendžiant rinkodaros klausimus. Labai dėkojome Susanne už jos atsidavusį darbą valdyboje nuo pat jos įkūrimo 2004 m. Pasveikinome Simone Graubner-Müller, kuri jau 15 metų yra mūsų projekto Lietuvoje rėmėja ir palaikytoja, kaip naują komandos narę.

Esame labai patenkinti mūsų 2020 m. Kalėdų kampanijos atgarsiais.

Lapkričio viduryje prašėme jūsų kalėdinės aukos kasmetinei dovanų akcijai 80 vaikų ir jaunuolių Lietuvoje bei dviejų Kauno namų remontui ir įrengimui. Jau gavome 6500 eurų aukų, už kurias galėsime padengti kalėdinės akcijos išlaidas ir apmokėti Kauno namų dažymo darbus.

Gruodžio pradžioje į Lietuvą buvo išsiųsti visi ranka rašyti kalėdiniai atvirukai, skirti mūsų globotiniams ir globėjams vaikų kaime ir PATRIA organizacijoje. Ten jau buvo nupirktos dovanos (pliušinės antklodės vaikams ir jaunimui bei kuponai darbuotojams). Per Kalėdas atvirukus ir dovanas galima išdalyti laimingiems gavėjams. Apie kalėdinę veiklą Lietuvoje, žinoma, informuosime kitame naujienlaiškyje.

Dėkojame visiems aukotojams už dar kartą didelę paramą! Labai džiaugiamės ir esame dėkingi, kad turime tokius ištikimus rėmėjus kaip jūs, mūsų verslo rėmėja „Cosnova“ ir „Lions“ klubas „Vortaunus“, kurie visada priima mūsų prašymus aukoti svarbiems projektams.

Nepaisant didelio noro aukoti, deja, vis dar trūksta lėšų jaunimo namų projektui. Tikimės, kad 2020 m. kalėdinei kampanijai pavyks ją užbaigti per papildomas aukas. Dviejų namų pertvarkymas į „PATRIA jaunimo susitikimų namus“ jau prasidėjo nuo būtinų dažymo darbų. Dabar visų pirma reikia įsigyti naujų baldų, pavyzdžiui, dviaukščių lovų, stalų, kėdžių ir sofų. Taip pat bus pastatytas darbo kambarys. Naujųjų metų pradžioje pradės veikti „PATRIA jaunimo namai“. Būtume dėkingi už tolesnes aukas.

Mūsų sąskaitos duomenys yra šie:

Lietuvos vaikų kaimai e.V.

Frankfurter Sparkasse 1822

IBAN DE 14 5005 0201 1200 072 152

BIC HELADEF 1822

Linkime jums linksmų Kalėdų ir kuo geriausios kloties Naujaisiais metais.

Kalėdų eglutės puošimas Marijampolės vaikų kaime

Su šiltais linkėjimais

Jūsų komanda iš „Kinderdörfer in Litauen e.V.“ (Vaikų kaimai Lietuvoje)

Otmar Debald, Jurate Bogacz, Ingrid Debald, Christine Scheid, Verena Nacke, Simone Graubner-Müller