Gerbiami rėmėjai, draugai ir rėmėjai!

DĖKOJAME UŽ PARAMĄ 2021 M. IR KALĖDINĘ AUKĄ!

Norėtumepadėkoti jums už ištikimą ir dosniąparamą 2021 m. ir užkalėdinę auką . Jūsų pagalbos dėka pernai galėjome veiksmingai remti Marijampolės vaikų kaimo vaikus ir jaunuolius, dalyvaujančius programoje PATRIA, taip pat vėl surengti populiarią kalėdinę akciją. Iš viso Kalėdinei kampanijai buvo paaukota apie 6500 eurų. Esame labai sujaudinti mūsų draugų ir rėmėjų, taip pat mūsų įmonės rėmėjos „cosnova“ didelio solidarumo ir ištikimybės mūsų projektui Lietuvoje.

Artimiausiomis dienomis paštu išsiųsime aukų kvitus ir atviruką, kuriame PATRIA organizacija dėkoja mūsų asociacijai už mūsų įsipareigojimą. Dėl nuolatinės paramos mums pavyko pasiekti daug gerų dalykų su mūsų globojamais jaunuoliais (pavyzdžiui, stiprinti pasitikėjimą savimi ir savigarbą bei skatinti švietimą).

Žvelgiame į turiningus 2021 m., per kuriuos, nepaisant „Corona“ situacijos, pavyko daug pasiekti:

  • PATRIA „Jaunimo susitikimų namai“ (buvę Kauno namai) buvo iškilmingai atidaryti 2021 m. liepą ir iš karto pradėti naudoti savaitgaliniais seminarais ir koučingo užsiėmimais.
  • Kai kurie remonto darbai buvo atlikti Marijampolės vaikų kaime – čia galėjome padėti finansine injekcija.
  • Trys valdybos nariai – Ingrida, Otmaras ir Jūratė – 2021 m. rugsėjo pradžioje išvyko į Lietuvą ir aplankė vaikus bei globėjus Marijampolės vaikų kaime.
  • Pirmą kartą PATRIA stovykla vyko naujuose jaunimo susitikimų namuose. Dalyvavo dvidešimt jaunų žmonių, keletas socialinių darbuotojų, taip pat Ingrida, Otmaras ir Jūratė.
  • ReguliarūsZOOM susitikimai, skirti PATRIA ir Valdybos komandai bendrauti, ir toliau puikiai veikia.
  • Mūsų kalėdinės dovanos– šiltos ryškiaspalvės antklodės ir antklodžių užvalkalai – pradžiugino visus gavėjus. 2 puslapyje skaitykite Kalėdų švenčių Marijampolės vaikų kaime ir PATRIA Kaune aprašymus.

2022 m. turime keletą planų: pavasarį planuojame „atnaujinti“ savo asociaciją, sukurti naują interneto svetainę, naują pozicionavimą, naują pavadinimą. Leiskite sau nustebti. Taip pat norėtume vėl surengti lėšų rinkimo renginį ir bendradarbiauti su rėmėjų grupe iš 01. keliauti į Lietuvą iki 2022 m. rugsėjo 04 d.

Linkime jums ir jūsų šeimoms kuo geriausios 2022 m. – svarbiausia, būkite sveiki!

Su šiltais linkėjimais

Jūsų, Ingrid ir Otmar Debald
ir „Kinderdörfer in Litauen e.V.“ (Vaikų kaimai Lietuvoje) komanda

KALĖDOS MARIJAMPOLĖS VAIKŲ KAIME

2021 m. pabaigoje Marijampolės vaikų kaime liko tik dvi mažos šeimynos, o Kalėdų šventės abiejuose namuose buvo labai kuklios. Kalėdų išvakarėse vaikai ir socialiniai darbuotojai susirinko prie gražiai padengto stalo ir kartu vakarieniavo.

Kitą dieną, Kalėdų dieną, vaikai surengė kalėdinį vakarėlį ir gavo dovanų.

Jie labai džiaugėsi visomis dovanomis – iš Vokietijos atsiųstais akiniais nuo saulės ir užrašų knygutėmis, taip pat naujomis paklodėmis ir antklodėmis, kurios tikrai puikios!

Kalėdos Marijampolės vaikų kaime: džiaugsmas išpakuojant dovanas iš Vokietijos

PROGRAMA „KALĖDOS PATRIJOSE (Ritos Skridaitės, PATRIA socialinės darbuotojos, pranešimas)

2021 m. gruodžio 28 d. vyko kalėdinis susitikimas su jaunimu, Ingrida, Otmaru ir Jūrate. Šis susitikimas buvo kupinas Kalėdų dvasios. Jaunuoliai su džiaugsmu išpakavo dovanas. Kartu kalbėjomės apie jų ateinančių metų tikslus ir 2021 m. patirtį. Kai kurie jaunuoliai atsivėrė ir pasidalijo su mumis savo patirtimi. Skatinome juos piešti svajonių žemėlapius ir ieškoti savo karjeros kelių.

PATRIA apsaugotame būste praleidome jaukias akimirkas su jaunais žmonėmis. Kartu su jauna moterimi gaminome kalėdinį vainiką. Taigi per adventą vakare galėtume uždegti žvakę. Taip pat surengėme kalėdinį susitikimą su giesmėmis, džiaugsmu, pasakojimais apie Kalėdas ir, žinoma, daugybe salotų bei mandarinų.

Linksmos valandos kalėdiniame vakarėlyje PATRIA globos namuose