Jaunimo vystymasis Lietuvoje

Mūsų misija

Lygios galimybės jauniems žmonėms, neturintiems nesugriautų tėvų namų

Išsilavinimas, profesinė kvalifikacija ir pasitikėjimas savimi yra raktas į savarankišką gyvenimą. Gerai veikiantys tėvų namai skatina šią raidą net ir sulaukus pilnametystės.

Mūsų tikslas – suteikti jauniems žmonėms, kurie turi augti be rūpestingų tėvų, tokias pačias galimybes, kokias turi vaikai iš sveikų šeimų. Lietuvoje dirbame jau daugiau nei 20 metų, iš pradžių remdami du vaikų namus, o dabar jau kelerius metus vis dažniau remiame jaunuolius jų mokymosi kelyje.

Tikime principu„skatinti ir kelti iššūkius„. Patyrę Lietuvos socialiniai pedagogai padeda jauniems suaugusiesiems nustatyti perspektyvą, suformuluoti tikslus ir rasti būdus jiems pasiekti. Nedidelė stipendija padeda papildyti nepakankamą valstybės finansavimą.

Kaip pripažinta Vokietijos ne pelno siekianti organizacija, visa tai finansuojame iš aukų. Mūsų patyrusi komanda dirba tik savanoriškais pagrindais, todėl beveik 100 proc. aukų iš tikrųjų atkeliauja. Esame maža, lengvai valdoma organizacija, todėl galime ir norime sąmoningai įtraukti savo rėmėjus. Rėmimas vaikui arba jaunam suaugusiam asmeniui gali apimti ir asmeninį kontaktą.

Daugelis rėmėjų peraugo į labai asmeniškus santykius kaip mentoriai, draugai ar tėvų patarėjai. Kartą per metus kviečiame žmones prisijungti prie kelionės į Lietuvą, susitikti su globojamu vaiku ar globotiniu ir įsitraukti į darbą su jaunuoliais seminare.

Vėl ir vėl patiriame jaudinančių akimirkų, kai mums leidžiama patirti, ką jaučia jaunas žmogus, kai jaučia neįprastą asmeninę globą. Per daugelį metų lydėjome šimtus jaunuolių, kurie augo, ir tikimės, kad jie taps savarankiškais jaunais žmonėmis.

Jūsų valdybos komanda:

Otmar Debald (pirmasis pirmininkas)
Jūratė Bogacz (antroji pirmininkė)
Christine Scheidt (finansai)
Simone Graubner-Müller (mokymo rėmimas)
Ingrid Debald (rėmimo programa)
Verena Nacke (rinkodara / komunikacija)
Susanne Welsch-Lehmann (Interneto svetainė)
Frank Welsch-Lehmann (naujienlaiškis, duomenų bazė)

Kinder

Paten und Förderer

Jugendliche

Jahre aktive Unterstützung

Machen Sie mit

Geben Sie einem jungen Menschen in Litauen die Chance auf eine gute Ausbildung. 100 % Ihrer Spenden kommen den Waisen und Jugendlichen direkt zugute. Denn alle Mitarbeiter des Vereins arbeiten ehrenamtlich.

Einmalig für ein besonderes Projekt oder monatlich als Pate? Hier geht es zur Spendenseite