Brangūs draugai ir rėmėjai,

Šiuo naujienlaiškiu norime paprašyti Jūsų paaukoti mūsų kasmetinei kalėdinei akcijai, kuria norime pradžiuginti 60 vaikų ir jaunuolių Lietuvoje bei jų globėjus 2021 m. Kalėdų proga. Toliau skaitykite informaciją apie mūsų dovanų kampanijos organizavimą:

Kasmetinė kalėdinė akcija, skirta mūsų vaikams ir jaunimui Lietuvoje, jau 24 metus yra neatsiejama mūsų veiklos dalis ir visada suteikia daug džiaugsmo mums ir gavėjams. Šiemet dovanoms parinkome linksmus patalynės komplektus, kurie suteiks šilumos ir jaukumo šaltą lietuvišką žiemą. Iš viso norime išdalyti 60 gražių patalynės komplektų (20 iš jų – Marijampolės vaikų kaimelio vaikams ir 40 – PATRIA programos jaunuoliams), taip pat surengti gražius kalėdinius vakarėlius ir tikimės jūsų paramos.

PATRIA organizacija patalynės komplektus įsigis Lietuvoje. Kalėdinius atvirukus į Lietuvą siunčiame iš Frankfurto. Mūsų prašymas yra toks:

  • Prašome dovanoti patalynės komplektą savo globojamam vaikui arba PATRIA programoje dalyvaujančiam jaunuoliui ir paaukoti už jį 30 eurų. Iš šios sumos PATRIA patalynę pirks vietoje.
  • Parašykite kalėdinį atviruką savo globojamam vaikui arba PATRIA programoje dalyvaujančiam jaunuoliui ( „Brangus PATRIA programos draugas“…), pageidautina su nuotrauka, anglų arba vokiečių kalba. Vaikai ir jaunuoliai visada labai džiaugiasi gavę asmeninius laiškus iš savo rėmėjų ar rėmėjų iš Vokietijos.
  • Paremkite Kalėdų šventes kiekvienoje „Vaikų kaimelio“ šeimoje ir PATRIOJE savo pasirinkta bendra pinigine auka. Taip pat norėtume Maijampolės vaikų kaimelio komandai ir PATRIA socialiniams darbuotojams įteikti nedidelę kalėdinę dovanėlę už jų vertingą darbą.

Ingrid Debald perėmė kalėdinės kampanijos koordinavimą. Iki 2021 m. lapkričio 29 d. praneškite mums, ar norėtumėte paaukoti pinigų kalėdinei dovanai įsigyti arba Kalėdų šventėms.

Ingrid Debald galima susisiekti el. paštu ingrid.debald@web.de arba tel. 069/74309064.

Asmeninį kalėdinį laišką, skirtą globojamam vaikui ar jaunuoliui, dalyvaujančiam PATRIA programoje, prašome siųsti Ingrid Debald (Ingrid Debald, Lerchesbergring 107, 60598 Frankfurtas prie Maino) ne vėliau kaip iki 2021 m. gruodžio 1 d., kad galėtume laiku išsiųsti laiškus į Lietuvą paštu.

Mūsų sąskaitos duomenys yra šie:

Lietuvos vaikų kaimai e.V.

Frankfurter Sparkasse 1822

IBAN DE14 5005 0201 1200 072 152

BIC HELADEF 1822

Labai džiaugtumėmės, jei mūsų 2021 m. kalėdinė kampanija sulauktų plačios paramos.

Linkime jums gražaus prieškalėdinio laikotarpio ir esame su

šilti linkėjimai

Jūsų komanda iš „Kinderdörfer in Litauen e.V.“ (Vaikų kaimai Lietuvoje)

Mūsų komanda 2021 m. lapkričio 4 d. Frankfurte prie Maino vyksiančioje visuotinėje narių asamblėjoje

f.l.t.r.: Jūratė Bogacz, Simone Graubner-Müller, Verena Nacke, Frank Welsch-Lehmann, Ingrid Debald, Christine Scheid, Otmar Debald

Dingusi: Susanne Welsch-Lehmann