Brangūs draugai ir rėmėjai,

Ką tik gavome puikią žinią, kad mūsų partnerė organizacija PATRIA gavo svarbų Lietuvos finansų ministerijos apdovanojimą už didelius pasiekimus remiant socialiai remtinus jaunuolius. Esame labai sujaudinti šio PATRIA darbo įvertinimo, kuris taip pat tinka ir mūsų komandai, nes kartu su PATRIA kūrėme PATRIA projektą ir jį finansiškai rėmėme. Daugiau apie šį specialų apdovanojimą skaitykite toliau pateiktame tekste. Taip pat norėtume dar kartą atkreipti jūsų dėmesį į mūsų 2023 m. kalėdinę kampaniją – dėkojame už iki šiol gautas aukas ir džiaugtumėmės, jei gautume tolesnę paramą.

PATRIJOS APDOVANOJIMŲ CEREMONIJA

Prieš kelias dienas PATRIA organizacija gavo svarbų Lietuvos Respublikos finansų ministerijos apdovanojimą, kuriuo įvertinamas didelis PATRIA darbas remiant tėvų namų neturinčius jaunuolius Lietuvoje. Šis ypatingas įvykis mus labai sujaudino. Šis PATRIA atlikto darbo, kurį mes, „Kinder- und Jugendförderung in Litauen e.V.“ komanda, lydėjome ir palaikėme nuo pat pirmos dienos, pripažinimas yra labai geras jausmas. Naudodamiesi proga norėtume padėkoti PATRIA už puikų bendradarbiavimą ir mūsų verslo rėmėjui „cosnova“, be kurio dosnios pradinės aukos PATRIA programa nebūtų prasidėjusi. „Cosnova“ ir šiandien yra patikima ir dosni šio darbo rėmėja.

Kasmetiniame apdovanojime už inovatyviausius projektus, kurie prisideda prie Lietuvos kaip vietovės ir visuomenės stiprinimo, PATRIA laimėjo kategorijoje „Investicijos į žmones“. Šiam apdovanojimui buvo nominuota 130 projektų! Trys jaunuoliai, kuriuos remiame jau daugelį metų (Akvilė, Ema ir Rimtautas) ir kurie visi dalyvavo paskutinėje PATRIA stovykloje, galėjo atsiimti apdovanojimą daugelio jaunuolių ir PATRIA komandos vardu.

Finansų ministerijos kancleris Remigijus Skilandis įteikė apdovanojimą organizacijos ACTIO CATOLICA PATRIA vadovams už tai, kad „įgalina jaunuolius, augusius globos namuose, gyventi savarankišką gyvenimą ir integruotis į darbo rinką“. PATRIA komandos atstovai nuoširdžiai padėkojo už jų darbo įvertinimą. Jie paaiškino, kad paramos programa PATRIA siekiama padėti buvusiems 16-29 metų amžiaus vaikų globos namų auklėtiniams pasirengti integracijai į darbo rinką ir savarankiškam gyvenimui. Projekte dalyvavo 52 jauni žmonės.

NUOTRAUKOS IŠ APDOVANOJIMŲ CEREMONIJOS

LĖŠŲ RINKIMO KAMPANIJA 2023 M. KALĖDOMS

Maloniai prašome jūsų paaukoti Kalėdų dovanų mūsų kasmetinei dovanų akcijai 50 vaikų ir jaunuolių Lietuvoje, kurie dalyvauja mūsų programose. Šiais metais nusprendėme pasirinkti šias dovanas:

  • PATRIA programoje ir Marijampolės vaikų kaime dalyvaujantiems paaugliams ir jaunuoliams: jie gali rinktis išmanųjį sportinį laikrodį su fitneso ir sporto funkcijomis arba „Bluetooth“ garsiakalbį, skirtą naudoti su kompiuteriu ar mobiliuoju telefonu. Abu prietaisai yra naudingi ir atitinka mūsų biudžetą.
  • Sonatos namuose gyvenantiems vaikams: iš jų gavome individualų pageidavimų sąrašą su mažais norais, pavyzdžiui, pirštinėmis, futbolo kamuoliu ar plaukų džiovintuvu, kuriuos norėtume išpildyti.
  • Sunkiai dirbantiems slaugytojams: kosmetikos prekių kuponas už jų vertingą darbą.
  • PATRIA grupėms ir šeimoms Vaikų kaime ir „Sonatoje“: finansinė parama kalėdiniams vakarėliams.

Užtikrinsime, kad visos kalėdinės dovanos gavėjus pasiektų laiku per Kalėdas. Išmaniuosius laikrodžius ir garsiakalbius užsakysime Vokietijoje ir kartu su kalėdiniais atvirukais išsiųsime iš Frankfurto į Lietuvą. Mūsų prašymas:

  • Prašome paremti dovaną savo krikštatėviui arba PATRIA programoje dalyvaujančiam jaunuoliui ir paaukoti 30 eurų.
  • Parašykite kalėdinį atviruką savo globojamam vaikui arba PATRIA programoje dalyvaujančiam jaunuoliui ( „Brangus PATRIA programos draugas“…), pageidautina su nuotrauka, anglų arba vokiečių kalba. Vaikai ir jaunuoliai visada labai džiaugiasi gavę asmeninius laiškus iš savo rėmėjų iš Vokietijos.
  • Paremkite Kalėdų vakarėlius dviejose šeimose ir PATRIA arba dovanų akciją socialiniams darbuotojams savo pasirinkta bendra auka .

Ingrid Debald perėmė kalėdinės kampanijos koordinavimą. Iki 2023 m. gruodžio 10 d. praneškite mums, ar norėtumėte paremti 2023 m. kalėdinę kampaniją.

Su Ingrid Debald galima susisiekti el. paštu ingrid.debald@web.de arba tel.: 069/74309064.

Asmeninį kalėdinį laišką, skirtą globojamam vaikui ar jaunuoliui, dalyvaujančiam PATRIA programoje, prašome siųsti Ingrid Debald, Lerchesbergring 107, 60598 Frankfurtas prie Maino) ne vėliau kaip iki 2023 m. gruodžio 12 d., kad galėtume laiku išsiųsti laiškus į Lietuvą paštu.

Mūsų sąskaita:

Kinder- und Jugendförderung in Litauen e.V.

Frankfurter Sparkasse 1822

IBAN DE14 5005 0201 1200 072 152

BIC HELADEF 1822

Mums būtų labai malonu sulaukti plačios paramos mūsų lėšų rinkimo kampanijai, skirtai 2023 m. kalėdinei akcijai.

Linkime jums ramaus Advento laikotarpio.

Malonūs linkėjimai

Jūsų, Ingrid ir Otmar Debald

Ir „Kinder- und Jugendförderung in Litauen e.V.“ komanda.